Ofertă acceptată Cumpărare directă

asfalt rece coverasfalt

Număr anunț
DA23018104
Autoritate contractantă
Comuna Cervenia (CUI 4568497)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
44113620-7 · Asfalt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,10 RON
Valoare atribuită
731,10 RON
Data publicării
13.05.2019 16:17
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 17:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

731,10 RON

din 731,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.