Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV. DE CONS. PRIV. PROIECTARE SI ACTUALIZARE SCIM, CONF. OSG. NR. 600/2018, COM. SANPETRU MARE

Număr anunț
DA23014846
Autoritate contractantă
COMUNA SANPETRU MARE (PRIMARIA SANPETRU MARE) (CUI 4483862)
Furnizor / câștigător
ANDERSSEN SRL (CUI RO34247855)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
13.05.2019 14:00
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.