Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTODEBITATOR; TS 420 350MM
- Număr anunț
- DA23020330
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
- Cod CPV
- 42641300-4 · Masini-unelte pentru prelucrarea betonului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.427,73 RON
- Valoare atribuită
- 3.427,73 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 09:21
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 10:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.427,73 RON
din 3.427,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro