Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu FTP Mufe UTP RJ45 8p8c Patchpanel UTP cat6
- Număr anunț
- DA23028478
- Autoritate contractantă
- UM 0586 Miercurea Ciuc (CUI 4367825)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.419,32 RON
- Valoare atribuită
- 1.419,32 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 14:05
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.419,32 RON
din 1.419,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro