Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA DUBLA AL VEROSAL 1966

Număr anunț
DA23026894
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE DEAC VATRA DORNEI (CUI 4604930)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,65 RON
Valoare atribuită
217,65 RON
Data publicării
14.05.2019 13:08
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,65 RON

din 217,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.