Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu de retea Gembird, FTP, Cat.5e, 1m, Gray

Număr anunț
DA23016289
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
Cod CPV
32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
13.05.2019 14:46
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.