Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Service Sterilizator cu abur GOLDBERG
- Număr anunț
- DA23014060
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI RO18448164)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.764,51 RON
- Valoare atribuită
- 6.750 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2019 13:33
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 10:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.750 RON
din 6.764,51 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 14,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.