Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet scule de mana

Număr anunț
DA23019960
Autoritate contractantă
COMPANIA DE TRANSPORT PUBLIC SA Arad (CUI RO1708600)
Furnizor / câștigător
NEW QUALITY 2010 S.R.L. (CUI RO27380335)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
992,48 RON
Valoare atribuită
992,48 RON
Data publicării
14.05.2019 09:06
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

992,48 RON

din 992,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.