Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari-decolmatare si defrisarea tufelor și vegetației din albia pârâului Toplița

Număr anunț
DA23026579
Autoritate contractantă
Municipiul Radauti (CUI 4244148)
Furnizor / câștigător
IOMICAR SRL (CUI 26556736)
Cod CPV
45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.480 RON
Valoare atribuită
78.480 RON
Data publicării
14.05.2019 12:57
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.480 RON

din 78.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.