Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii la cresa nr. 1 TIC-PITIC, oras Mioveni

Număr anunț
DA23025017
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
NETI-COMPANY S.R.L. (CUI RO4696615)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
395.194,19 RON
Valoare atribuită
395.194,19 RON
Data publicării
14.05.2019 12:04
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

395.194,19 RON

din 395.194,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.