Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari modernizare si extindere cladire

Număr anunț
DA23017153
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
LUCA STEFAN VASILE SRL (CUI RO35946037)
Cod CPV
45262800-9 · Lucrari de extindere a cladirilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139.516 RON
Valoare atribuită
139.516 RON
Data publicării
13.05.2019 15:18
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139.516 RON

din 139.516 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.