Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DOCUMENTARE LEGISLATIVA
- Număr anunț
- DA22992865
- Autoritate contractantă
- Directia Administrarea Strazilor si Iluminatului Public (CUI 18115577)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI RO6410158)
- Cod CPV
- 48920000-3 · Pachete software de birotica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.035,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.035,20 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 16:16
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 14:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.035,20 RON
din 2.035,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro