Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie autoincarcator JCB
- Număr anunț
- DA23024519
- Autoritate contractantă
- R 4159034 ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE -UNITATEA TERITORIALA 325
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI RO13813188)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.388,63 RON
- Valoare atribuită
- 4.388,63 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:47
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.388,63 RON
din 4.388,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro