Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE VERIFICARE SI REPARATIE SISTEME DE POMPARE/REPOMPARE SI TRATARE A APEI POTABILE

Număr anunț
DA23008159
Autoritate contractantă
COMUNA SERBANESTI (CUI 5139850)
Furnizor / câștigător
TUDBAN HIDRO AUTOMATIC SRL (CUI 24688625)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.750 RON
Valoare atribuită
18.750 RON
Data publicării
13.05.2019 10:34
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.750 RON

din 18.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.