Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere, reparatii si servicii similare ale autovehiculelor

Număr anunț
DA23016925
Autoritate contractantă
MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
Furnizor / câștigător
CENTRAL SERVICE SRL (CUI 14175991)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.625 RON
Valoare atribuită
10.625 RON
Data publicării
13.05.2019 15:08
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.625 RON

din 10.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.