Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie + reparatie auto GL.10.MNW
- Număr anunț
- DA23016746
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI RO2258503)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.444,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.444,13 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 15:01
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.444,13 RON
din 1.444,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro