Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NUMAR REFERINTA: INT-TERM-CPT COD SI DENUMIRE CPV: 50721000-5 RECONDITIONAREA INSTALATIILOR DE
- Număr anunț
- DA23003869
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MUEREASCA DE SUS (CUI 29390742)
- Furnizor / câștigător
- INTERINSTAL SRL (CUI RO13901999)
- Cod CPV
- 50721000-5 · Reconditionarea instalatiilor de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 980,47 RON
- Valoare atribuită
- 980,47 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 16:19
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 17:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
980,47 RON
din 980,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro