Ofertă acceptată Cumpărare directă

AGENŢIA DE PLĂŢI ŞI INTERVENŢIE PENTRU AGRICULTURĂ CENTRUL JUDEŢEAN CĂLĂRAŞI

Număr anunț
DA23022682
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA - CENTRUL JUDETEAN CALARASI (CUI 20771824)
Furnizor / câștigător
ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
Cod CPV
50510000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor, a vanelor, a robinetelor si a containerelor de metal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,65 RON
Valoare atribuită
138,65 RON
Data publicării
14.05.2019 10:42
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,65 RON

din 138,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.