Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cazare in camera single - Continental Suceava
- Număr anunț
- DA23002554
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A STUDENTILOR DIN MUNICIPIUL SUCEAVA (CUI 33723470)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
- Cod CPV
- 55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 276,18 RON
- Valoare atribuită
- 276,18 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 14:12
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
276,18 RON
din 276,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro