Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente si materiale sanitare

Număr anunț
DA23017337
Autoritate contractantă
LICEUIL TEORETIC "AUREL VLAICU" BREAZA (CUI 2843663)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL FARMA LINE SRL (CUI RO13637588)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.121,44 RON
Valoare atribuită
1.121,44 RON
Data publicării
13.05.2019 15:27
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.121,44 RON

din 1.121,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.