Ofertă acceptată Cumpărare directă

PESTE

Număr anunț
DA23027255
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL BANATEAN (CUI 4638215)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15241700-6 · Batoane de peste file (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,46 RON
Valoare atribuită
120,46 RON
Data publicării
14.05.2019 13:21
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,46 RON

din 120,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.