Ofertă acceptată Cumpărare directă

Studiu geotehnic pentru Retea de alimentare cu apa in comuna Cornereva, judetul Caras-Severin

Număr anunț
DA23026657
Autoritate contractantă
Comuna Cornereva (CUI 3227742)
Furnizor / câștigător
GTF 3D S.R.L. (CUI RO29258432)
Cod CPV
71332000-4 · Servicii de inginerie geotehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.750 RON
Valoare atribuită
24.750 RON
Data publicării
14.05.2019 13:00
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.750 RON

din 24.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.