Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de întretinere si inspectie a sistemelor de securitate

Număr anunț
DA23017202
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
EMPO SYSTEMS SRL (CUI RO27895862)
Cod CPV
79711000-1 · Servicii de monitorizare a sistemelor de alarma (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23.940 RON
Valoare atribuită
23.940 RON
Data publicării
13.05.2019 15:20
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.940 RON

din 23.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.