Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE PAZA CU AGENTI NEINARMATI
- Număr anunț
- DA23011240
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL SECURITY SA (CUI RO8486152)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 12:03
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro