Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii mentenanta webdesign

Număr anunț
DA23024239
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC "GEORGE BARITIU"- BAIA MARE (CUI 3825860)
Furnizor / câștigător
GRAFFIX DEVELOPMENT SRL (CUI 17580280)
Cod CPV
72413000-8 · Servicii de proiectare de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
14.05.2019 11:36
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.