Ofertă acceptată Cumpărare directă

prestari servicii de intretinere si exploatare a instalatiilor de incalzire centrala

Număr anunț
DA23016696
Autoritate contractantă
LICEUL "ATANASIE MARIENESCU" LIPOVA (CUI 3519119)
Furnizor / câștigător
MARION LIPOVA SRL (CUI RO24177469)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
13.05.2019 14:59
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.