Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta pentru sServicii instruire, asistenta Tehnica si actualizare Software oftware
- Număr anunț
- DA22984226
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU" CALARASI (CUI 23537500)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare finală
- 2.400 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 10:47
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.