Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziția serviciilor de interpretariat pentru activitățile care vor avea loc în 17.05.2019

Număr anunț
DA23027142
Autoritate contractantă
Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
Furnizor / câștigător
EURO EDUCATIONAL SRL (CUI RO15283185)
Cod CPV
79540000-1 · Servicii de interpretariat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.976,47 RON
Valoare atribuită
4.976,47 RON
Data publicării
14.05.2019 13:17
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.976,47 RON

din 4.976,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.