Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prestari servicii cablat si configurat retea locala (instalat, montat, cablat- reteaua
- Număr anunț
- DA23024298
- Autoritate contractantă
- gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
- Furnizor / câștigător
- HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 11:38
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro