Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de reparatii

Număr anunț
DA23023016
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
MODULAT SRL (CUI RO13090234)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.450 RON
Valoare atribuită
4.450 RON
Data publicării
14.05.2019 10:55
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.450 RON

din 4.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.