Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tipizate scolare

Număr anunț
DA23025941
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VASILE CONTA", COMUNA GHINDAOANI (CUI 17213585)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,71 RON
Valoare atribuită
258,71 RON
Data publicării
14.05.2019 12:36
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,71 RON

din 258,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.