Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie defibrilatoare

Număr anunț
DA23017614
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BUZAU (CUI 7482969)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
50400000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical si de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.570,50 RON
Valoare atribuită
1.570,50 RON
Data publicării
13.05.2019 15:41
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.570,50 RON

din 1.570,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.