Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii dezinsectie spatii verzi, parcurii si locuri de joaca in comuna Filipestii de Targ
- Număr anunț
- DA23015770
- Autoritate contractantă
- COMUNA FILIPESTII DE TARG (PRIMARIA FILIPESTII DE TARG) (CUI 2845516)
- Furnizor / câștigător
- PAXTON ELECTRIC SRL (CUI 15608503)
- Cod CPV
- 77313000-7 · Servicii de intretinere a parcurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.667,30 RON
- Valoare atribuită
- 2.667,30 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 14:30
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.05.2019 08:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.667,30 RON
din 2.667,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro