Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Depanare notebook HP PROBOOK 450 + Constatare multifunctional HP LASERJET CM1415FN
- Număr anunț
- DA23038550
- Autoritate contractantă
- SCOALA NR.4 "ELENA DONICI CANTACUZINO" Pucioasa (CUI 7584357)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 268,91 RON
- Valoare atribuită
- 268,91 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 12:01
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
268,91 RON
din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro