Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CENTRAL - REPARATIE MINOLTA BIZ 185/A0XY025117637 MN-103378 KONICA MINOLTA BIZHUB 164 DEVELOPER DV-1
- Număr anunț
- DA23031070
- Autoritate contractantă
- ELECTRIFICARE CFR S.A. (CUI 16828396)
- Furnizor / câștigător
- TOKO SRL (CUI RO6118600)
- Cod CPV
- 50323000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164,45 RON
- Valoare atribuită
- 164,45 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 15:44
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164,45 RON
din 164,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro