Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizi. de arbori ornam. ce urm. să fie plantați pe terenul aparți. dom. publ. CJC. PAVILIONUL. EXP.
- Număr anunț
- DA23010318
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- FLORISIMO DESIGN SRL (CUI 31355267)
- Cod CPV
- 03450000-9 · Produse de pepiniera (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.800 RON
- Valoare atribuită
- 2.800 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 11:36
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.800 RON
din 2.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro