- Număr anunț
- DA23005685
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Hadimbu (CUI 17166548)
- Furnizor / câștigător
- FOREST FIV (CUI RO35681690)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare finală
- 4.000 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 09:07
- Data finalizării
- 15.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.