Ofertă acceptată Cumpărare directă

BENZINA FARA PLUMB 4

Număr anunț
DA23013702
Autoritate contractantă
Ocolul Silvic Cormaia Anies (CUI RO16067546)
Furnizor / câștigător
FOREST-GOSEN SRL (CUI RO14647954)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,01 RON
Valoare atribuită
983,01 RON
Data publicării
13.05.2019 13:19
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,01 RON

din 983,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.