Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RELEU INCARCARE
- Număr anunț
- DA23037634
- Autoritate contractantă
- RATBV S.A. (CUI RO1102556)
- Furnizor / câștigător
- ANVELO SRL (CUI RO5074351)
- Cod CPV
- 31221400-5 · Relee de tensiune alternativa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,08 RON
- Valoare atribuită
- 210,08 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 11:32
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,08 RON
din 210,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro