Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet de difuzare reportaje, stiri informative la televiziunea VTV

Număr anunț
DA23037174
Autoritate contractantă
Comuna Sirineasa(Primaria) (CUI 2541134)
Furnizor / câștigător
VEZI TELEVIZIUNE SRL (CUI RO29525122)
Cod CPV
79341400-0 · Servicii de campanii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
15.05.2019 11:16
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.