Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport de pasageri/marfa
- Număr anunț
- DA23027595
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "AL I CUZA (CUI 4410526)
- Furnizor / câștigător
- ADI - ALEX SRL (CUI RO14448374)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.628 RON
- Valoare atribuită
- 1.628 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 13:33
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.628 RON
din 1.628 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro