Ofertă acceptată
Cumpărare directă
*LATEX-s-LE/sLE/Anticorpi Antinucleari (AAN)/Celule Lupice, x50, cod C12LX1010-050
- Număr anunț
- DA23036032
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,50 RON
- Valoare atribuită
- 107,50 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 10:39
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
107,50 RON
din 107,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro