Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LATEX-D-Dimer, x50, cod C12LX1013-050; Sodiu Colorimetric
- Număr anunț
- DA23034805
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7 · Truse de diagnosticare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480,50 RON
- Valoare atribuită
- 530 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 09:57
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
530 RON
din 480,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro