Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONECTORI PENTRU CATETERE DE DIALIZA; Taurolock U25000 agent fibrinolitic
- Număr anunț
- DA23034649
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
- Cod CPV
- 33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.271 RON
- Valoare atribuită
- 2.271 RON
- Data publicării
- 15.05.2019 09:52
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.271 RON
din 2.271 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro