Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vacutainer hematologie cu aditiv K3 EDTA 1 ml,APA OXIGENATA 3% - 1000ML,Fixator branula 6x8 cm
- Număr anunț
- DA23031565
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008 RON
- Valoare atribuită
- 1.008 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 16:18
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008 RON
din 1.008 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro