Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fire de sutura AssuCryl MonoSlow,6884(228)-PROPEDEUTICA

Număr anunț
DA23030671
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI RO9245101)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.930,40 RON
Valoare atribuită
2.930,40 RON
Data publicării
14.05.2019 15:25
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
14.05.2019 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.930,40 RON

din 2.930,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.