Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BX336 Fir polipropilena 2/0, L=75cm, ac 24,3mm, 3/8 cerc triunghiular
- Număr anunț
- DA23022318
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Spitalul Militar de Urgenta "Dr. Constantin Papilian"Cluj-Napoca (U.M 02454) (CUI 5399442)
- Furnizor / câștigător
- BIOSENS MEDICA SRL (CUI RO23110363)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114,96 RON
- Valoare atribuită
- 114,96 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 10:29
- Termen limită
- 20.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
114,96 RON
din 114,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro