Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de management energetic – contract pe 12 luni
- Număr anunț
- DA23022418
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.488 RON
- Valoare atribuită
- 13.488 RON
- Data publicării
- 14.05.2019 10:33
- Termen limită
- 19.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.05.2019 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.488 RON
din 13.488 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro