Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXECUTIE LUCRARI DE ALIMENTARE CU APA

Număr anunț
DA23026035
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000,76 RON
Valoare atribuită
2.000,76 RON
Data publicării
14.05.2019 12:39
Termen limită
19.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000,76 RON

din 2.000,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.