Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEVIZ REPARATII

Număr anunț
DA23016637
Autoritate contractantă
Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea (CUI 4994689)
Furnizor / câștigător
DECO TOTAL CONFORT SRL (CUI RO20961268)
Cod CPV
39831500-1 · Produse de curatat pentru automobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,73 RON
Valoare atribuită
411,73 RON
Data publicării
13.05.2019 14:57
Termen limită
20.05.2019 17:00
Data finalizării
15.05.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,73 RON

din 411,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.